16. marts, 2016

Piedāvājam Shine Rev – jaunus digitālo dzirdes aparātu modeļus

2014. gada septembrī SIA “Dzirdes sistēmas” speciālisti piedalījās dzirdes aparātu, piederumu un servisa kompānijas“Unitron” rīkotajā “Starptautiskajā Eiropas un MENA komandas un partneru rīkotajā kongresā” Budapeštā. Kongresā piedalījās 55 dalībnieki no 22 pasaules valstīm. Šogad kompānijai “Unitron” apritēja 50. gada diena kopš tās dibināšanas.
Kongresa laikā dzirdes speciālisti izzināja jauno “Shine Rev” digitālo dzirdes aparātu tehnoloģiskās iespējas, diskutēja par kompānijas “Unitron” digitālo dzirdes aparātu priekšrocībām un funkcionalitāti ikdienā, kā arī tika apmācīti jaunāko tehnoloģiju servisa sniegšanā, izmantojot “TrueFit v2.4” platformu.
Hörgeräte Collofong & Speckert dzirdes akustiķis A. Spekerts dalījās pieredzē par “Flex: trial” dzirdes aparātu izmantošanu savā praksē Vācijā. “Flex:trial” tehnoloģija ļauj cilvēkam pirms dzirdes aparāta iegādes izmēģināt dzirdes aparātu, lai izvēlētos sev piemērotāko tehnoloģiju līmeni. SIA “Dzirdes sistēmas” piedāvā “Flex:trial” dzirdes aparātus vieglas, vidējas pakāpes dzirdes traucējumu gadījumā. “Sonova” speciālists
D. Resčs sniedza noderīgus padomus klientu servisa nodrošināšanā.
Kongresa dalībniekiem bija iespēja testēt jauno tehnoloģiju skaņu kvalitāti un sniegt ieteikumus. Tāpat daudzi dalībnieki dalījās savos iespaidos par kongresa aktivitātēm ar apkārtējiem.
Ja vēlaties uzzināt aktuālu informāciju par dzirdes tehnoloģijām, konsultējieties ar mūsu dzirdes speciālistu!
Attēlu resurss: unitron.com