Pakalpojumi

Sākums  »  Pakalpojums  »  Dzirdes speciālista konsultācija un dzirdes pārbaude

Dzirdes speciālista konsultācija un dzirdes pārbaude

Ārstniecības iestādes Dinas Tanbergas Dzirdes Klīnikas centros Rīgā, Valmierā un Daugavpilī sastapsiet draudzīgus, pieredzējušus un profesionālus darbiniekus, kuri sniegs padomu un palīdzēs rast tieši jūsu situācijai piemērotāko risinājumu.

 

Speciālista konsultācija

Konsultācijas laikā klients tiek iepazīstināts ar iepriekš veiktajiem dzirdes pārbaudes rezultātiem un, izvērtējot gan audiogrammas datus, gan klienta vēlmes un iespējas, speciālists piedāvā iespējamos dzirdes uzlabošanas variantus un risinājumus.

Mūsu speciālisti konsultācijas laikā iepazīstina klientus ar dažādiem vairāku ražotāju dzirdes aparātiem, pastāsta par to iespējām un tehnoloģiskajiem parametriem, izskaidro katra aparāta lietošanas priekšrocības un iespējamos trūkumus, kā arī sniedz praktiskus ieteikumus aparātu lietošanai un apkopei.

SIA "Dinas Tanbergas dzirdes klīnika" saviem klientiem piedāvā unikālu iespēju pirms galīgā lēmuma pieņemšanas par aparāta iegādi, pāris nedēļas lietot speciālos izmēģinājuma dzirdes aparātus, kuri papildus tam, ka izskatās un darbojas tāpat kā standarta šī aparāta modelis, ievāc arī informāciju par lietotāja ikdienas klausīšanās un skaņu vides parametriem. Vairāk par piedāvājumu lasiet šeit:  dzirdes aparātu izmēģināšana.

Audioloģijas kabinets ar aparatūru Rīgā

Informācija mūsu klientu ievērībai

Vecuma ierobežojumi

Audiometriju veicam pieaugušajiem un bērniem no 4 gadu vecuma.

Sertificēti speciālisti

Pie mums dzirdes pārbaudi veic sertificētas ārstniecības personas

Gatavojieties pārbaudei

Uz dzirdes pārbaudi vēlams ierasties veselam un pēc kvalitatīva miega.

Dzirdes pārbaude

SIA “Dinas Tanbergas dzirdes klīnika” veic tīra toņa audiometriju, izmantojot mūsdienīgu audioloģijas servisu “Affinity 2.0”. Dzirdes pārbaudes laikā veiktie izmeklējumi un audiogrammas dati nodrošina iespējami precīzu un pareizu dzirdes aparātu pielāgošanu. Dzirdes aparātu pielāgošanā dzirdes pārbaudei tiek izmantoti dažādu runas, trokšņu un mūzikas ieraksti.
Papildus audiometrijai, dzirdes pārbaudes laikā piedāvājam iespēju veikt arī:

  • skaņu uztveres diskomforta sliekšņa noteikšanu,
  • brīvā lauka audiometriju,
  • audioloģiskos mērījumus ar maskēšanu, kad tas ir nepieciešams,
  • precīzu dzirdes pārbaudi vienpusējas vājdzirdības un nedzirdības gadījumā.

Lai uzzinātu, kādi ir turpmākie soļi, ja pēc dzirdes pārbaudes un konsultācijas tiek pieņemts lēmums iegādāties dzirdes aparātu, lasiet dzirdes aparātu izvēle un pielāgošana.

 

Pārbaudiet savu dzirdi tiešsaistē!

Izmēģiniet sadarbībā ar vadošo Kanādas dzirdes sistēmu ražošanas kompāniju "Unitron" tapušo tiešsaistes dzirdes pārbaudi (tās veikšanai jums būs nepieciešams izmantot austiņas). Izpildiet nelielu testu un noskaidrojiet, cik labi jūs dzirdat: sākt dzirdes pārbaudes testu.

Ņemiet vērā, ka šis nav diagnostisks klīniskās dzirdes novērtējums un neaizstāj profesionālu dzirdes pārbaudi!

Piesakieties konsultācijai jau tagad

un esiet soli tuvāk labākai rītdienai