15. janvāris, 2019

Izvēlies un izmēģini iekšauss dzirdes aparātus!*

Ļoti bieži mūsu klientiem ir svarīgi ne tikai labi dzirdēt, bet arī lai aparāti ir nepamanāmi. Šādos gadījumos vienmēr ir iespēja pasūtīt iekšauss aparātu.
Bet kā notiek iekšauss aparātu izgatavošana?
Iekšauss aparāti tiek veidoti katram cilvēkam individuāli, vispirms noņemot auss nospiedumus, lai panāktu maksimālu precizitāti. To veic tāpēc, ka aparātu jāpielāgo tā, lai tas būtu nevainojami ērts un lai skaņa būtu patīkama.
Pēc tam ieskenē cilvēka auss nospiedumus caur 3D skeneri un lejupielādē attēlus datorā (šo procedūru var redzēt bildē).

Aparāti tiek pasūtīti ražotājam un izgatavoti 3D formātā, panākot ļoti augstu precizitāti. Visus parametrus izmēra un aprēķina speciāla datorprogramma.
Arī iekšauss dzirdes aparātiem ir vairāki veidi:
  • Iekšauss dzirdes aparāts, kas aizpilda pusi auss gliemežnīcas. To var ievērot, ja speciāli ieskatās. Arī šim aparātam var izveidot ventilācijas atveres, lai auss elpotu un lai skaņa būtu dabiskāka.
  • Vēl mazāks ir kanāla dzirdes aparāts, kuru, kā jau liecina nosaukums, ievieto auss kanālā, kur tas praktiski nav redzams. Kanāla aparātus izgatavo cilvēkiem ar viegliem līdz vidēji smagiem dzirdes traucējumiem.
  • Vismazākais ir pilnīgs kanāla dzirdes aparāts. Lai to varētu lietot, jābūt piemērotai auss formai, dzirdes traucējuma pakāpei. Ne katram var izgatavot šādus aparātus.
Izvēlies sev piemērotāko veidu. Tagad ir brīnišķīga iespēja izmēģināt arī iekšauss dzirdes aparātus!
Zvani un piesakies mūsu dzirdes centrā
Rīgā, Aleksandra Čaka ielā 78, pierakstoties uz dzirdes pārbaudi, zvanot -20306077.
Valmierā, Stacijas ielā 11, 14. kabinetā, zvanot- 29142428.
*Iekšauss dzirdes aparātus ir iespējams izmēģināt cilvēkiem līdz trešās vājdzirdības pakāpei.