5. novembris, 2018

Izmēģiniet dzirdes aparātus mājās!

Neesat pārliecināts, vai jums ir nepieciešams dzirdes aparāts?  Tas ir pilnīgi dabīgi, ka izvēloties dzirdes aparātus, īpaši pirmo reizi, rodas daudz jautājumu. Vai vēlaties no sākuma novērtēt visas priekšrocības un riskus, pārvarēt bažas un nedrošību?
.
Tad nāciet pie mums!)
.
Ārstniecības iestāde “Dzirdes Sistēmas” ir oficiālais Kanādas un Vācijas kompāniju “Unitron” un “Audio Service”pārstāvis . Viens no sadarbības rezultātiem –  iespēja izmēģināt dzirdes aparātus pirms to iegādes. Unitron  “Flex:trial” un Audio service “Tune” dzirdes aparātu modeļi, kuriem var mainīt tehnoloģiju līmeni atbilstoši klienta vēlmēm un audiometrijas datiem, palīdzēs Jums saprast un izvēlēties labāko variantu.
Piedāvājam dzirdes aparātu izmēģināšanu līdz 4-6 nedēļām! 
 
“Flex:trial” un “Tune” dzirdes aparātu funkcionālitāte ļauj cilvēkam dzirdes aparāta izmēģināšanas laikā izvēlēties sev atbilstošu tehnoloģiju līmeni, sajust atšķirību skaņu uztverei ar/ bez dzirdes aparāta. Tāpat tā ir lieliska iespēja cilvēkam izmēģināt augstākās klases tehnoloģiju līmeni.  
.
Sazinieties ar mums, lai saņemtu konsultāciju un  individuāli izvēlētos digitālo dzirdes aparātu izmēģinājuma tehnoloģiju!
.
 Novērtējiet dzirdes aparātu skanējumu, izprotiet, kā darbojas dzirdes aparāti  un pieņemiet pareizo lēmumu!
Zvaniet: 20306077!