1. jūlijs, 2020

Lai uzlabotu Jūsu dzirdes aparāta iespējas, vairs nav nepieciešams iegādāties jaunus aparātus.

Uzlabo esošos dzirdes aparātus ar Flex:upgradeparātus

Uzlabojiet savus esošos dzirdes aparātus ar Flex:upgrade!

Kanādas uzņēmuma Unitron radītā Flex:upgrade sistēma ļauj esošo dzirdes aprātu pilnveidot uz tehnoloģiski augstāku līmeni, piemaksājot tikai cenas starpību.

Gan pieredzējušiem, gan jauniem dzirdes aparātu lietotājiem, iegādājoties dzirdes aparātu,  ir jāpieņem svarīgs lēmums par nepieciešamajām aparāta tehnoloģiskajām iespējām. Nu jau vairākus gadus daudziem mūsu klientiem šo lēmumu palīdz pieņemt Flex:trial izmēģinājuma aparātu lietošana. Tā ir iespēja bez papildu maksas izmēģināt un salīdzināt vairākus lietotājam individuāli piemērotus tehnoloģiju līmeņus un iespējas.

Kā veikt pārliecinošu aparātu izvēli un nekļūdīties, vairāk uzziniet šajā rakstā, bet par jaunākajām dzirdes sistēmu tehnoloģijām lasiet šeit.

Mainoties dzīves ritmam, var mainīties arī prasības pret dzirdes aparātu un tā funkcijām, lai gan esošais vēl labi darbojas.  Iespējams, sajūtot dzirdes uzlabošanās pozitīvo ietekmi uz savstarpējo komunikāciju un dzīves kvalitāti, rodas vēlēšanās pēc tehnoloģiski augstāka līmeņa aparāta.

Izmainiet Jūsu klausīšanās pieredzi ar Flex:upgrade, nemainot dzirdes aparātus! 

Ņemot vērā, cik dinamiski mainās pasaule ap mums, Kanādas uzņēmums Unitron ir spēris lielu soli priekšā citiem dzirdes aparātu ražotājiem. Flex:upgrade sistēma ļauj esošo dzirdes aprātu ar pāris klikšķiem uzlabot uz tehnoloģiski augstāku līmeni, piemaksājot tikai līmeņu cenas starpību.*  

Mēs lepojamies, ka SIA “Dzirdes sistēmas” kā vienīgajiem oficiālajiem Unitron pārstāvjiem Latvijā, ir iespēja piedāvāt mūsu klientiem visas jaunākās dzirdes tehnoloģijas  un risinājumus un dienu no dienas daudziem uzlabot dzīves kvalitāti. 

Labākā izvēle vienmēr ir pārliecinoša izvēle, tāpēc piesakieties uz konsultāciju un dzirdes aparātu izmēģināšanu mūsu dzirdes centros jau šodien! Pieteikties

*Pakalpojums pieejams Unitron Tempus un Discover platformu dzirdes aparātiem.