7. maijs, 2020

Dzirdes aparāti ar iebūvētu Bluetooth funkciju – mūsdienīgs un viegls risinājums saziņas uzlabošanai!

Unitron-dzirdes-aparati-ar-Bluetooth

Vai zinājāt, ka, ierodoties uz dzirdes pārbaudi, mūsu klienti visbiežāk sūdzas par problēmām uztvert un saprast sacīto, skatoties TV vai sarunājoties pa telefonu?

Klienti saka, ka skaņa ir nepietiekama, neskaidra, sacītais grūti uztverams. Sākotnēji šī problēma tiek risināta stipri palielinot audio ierīču skaņas skaļumu un runājot skaļāk pašiem, tomēr šāds risinājums nedarbojas ilgstoši, turklāt ir nogurdinošs un traucējošs apkārtējiem.

Šai situācijai ir vienkāršs un mūsdienīgs risinājums – dzirdes aparāti ar iebūvētu Bluetooth funkciju!

Tie skaņas kvalitātes ziņā neatšķiras no ierastajiem dzirdes aparātiem, bet nozīmīgais papildu ieguvums ir iespēja savienot šos aparātus ar dažādām audio ierīcēm* (mobilais telefons, TV, dators, u.c.), kas atvieglo to lietošanu un uzlabo saziņas kvalitāti. Vairāk par mūsu dzirdes aparātu piedāvājumu un to dažādajām funkcijām lasiet šeit.

Galvenie ieguvumi lietojot dzirdes aparātu ar Bluetooth funkciju:

  • Tieša TV skaņas straumēšana uz abiem dzirdes aparātiem, ko, pieregulējot aparātu, var pielāgot nepieciešamajā skaļumā.
  • Telefona sarunas tieša straumēšana uz dzirdes aparātiem – tālrunim nav pat jāpieskaras.
  • Iespēja klausīties savu iemīļoto mūziku, bez nepieciešamības izmantot austiņas.

Jau drīz mūsu klientiem būs iespēja izmēģināt gan šīs, gan vairākas jaunas iespējas ar Unitron Discover Next platformas dzirdes aparātiem! Sekojiet līdzi jaunumiem šeit un mūsu sociālo tīklu kontos !

Labākā izvēle vienmēr ir pārliecinoša izvēle, tāpēc piesakieties uz konsultāciju un dzirdes aparātu izmēģināšanu mūsu dzirdes centros jau šodien! Pieteikties

*Pirms iegādes nepieciešams apstiprināt tālruņa modeļa/TV savienojamību ar dzirdes aparātiem.