30. aprīlis, 2020

Kā izvēlēties piemērotāko dzirdes aparātu?

Kad ir pieņemts nozīmīgais lēmums par dzirdes aparātu iegādi, seko nākamais, ne mazāk satraucošais solis – aparātu izvēle.

Šobrīd dzirdes tehnoloģijas nepārtraukti attīstās un uzlabojas, piedāvājot klientiem arvien labākus skaņas un klausīšanās risinājumus, kas ir maksimāli pietuvināti dabiskai dzirdei. Mūsdienu dzirdes risinājumi atšķiras gan pēc veida (aizauss vai iekšauss), gan pēc to funkcionalitātes (pamata, biznesa un premium tehnoloģiju līmenis) un cenas. Vairāk par aparātu veidiem uzziniet šeit .

Rodas ļoti daudz neskaidrību un jautājumu, uz kuriem nepieciešams rast atbildi pirms lēmuma pieņemšanas.

  • Kā neapjukt plašajā dzirdes risinājumu piedāvājumā un izvēlēties piemērotāko dzirdes aparātu modeli?
  • Kāds aparātu veids ir piemērotākais manai dzirdei?
  • Ko nozīmē dažādie tehnoloģiju līmeņi? Cik “gudrs” aparāts nepieciešams tieši man?
  • Vai es varēšu pierast pie aparātu lietošanas ikdienā? Te daži mūsu speciālistu ieteikumi, kā ātrāk pierast pie dzirdes aparātu lietošanas ikdienā.

Tā noteikti nav vienkārša izvēle, tāpēc ir vērts lūgt padomu un viedokli profesionāļiem! Mūsu dzirdes speciālisti labprāt sniegs atbildes uz visiem šiem jautājumiem un palīdzēs Jums veikt pārliecinošu un pamatotu izvēli.

Unitron Flex:TRIAL – Jūsu iespēja neapjukt plašajā piedāvājumā!

Mēs klientiem piedāvājam iespēju izmantot dzirdes aparātu izmēģinājuma programmu FLEX:TRIAL, kuru ir izstrādājis un nodrošina mūsu sadarbības partneris Kanādas uzņēmums “Unitron”.

Tā ir lieliska iespēja vairākas nedēļas mājas apstākļos, nesteidzoties un bez stresa izmēģināt šī ražotāja dzirdes aparātus un to piedāvātās tehnoloģiskās iespējas. Turklāt speciālā programma reģistrēs jūsu klausīšanās paradumus un vajadzības, dodot iespēju mūsu speciālistam pēc iegūto datu izvērtēšanas atrast tieši jums piemērotāko risinājumu un aparātu veidu. Vairāk par šo iespēju un pieejamajiem modeļiem lasiet sadaļā dzirdes aparātu izmēģināšana pirms iegādes.

Piesakoties uz konsultāciju un dzirdes aparātu izmēģināšanu Rīgā vai Valmierā, Jums ir iespēja izmēģināt:

  • kompaktos un nemanāmos MOXI saimes dzirdes aparātus
  • drošos un izturīgos STRIDE saimes dzirdes aparātus
  • smagiem dzirdes traucējumiem piemērotos MAX dzirdes aparātus
  • atsevišķi vienojoties, iespējams izmēģināt arī citus aizauss dzirdes aparātu modeļus.

Labākā izvēle vienmēr ir pārliecinoša izvēle, tāpēc noteikti nepalaidiet garām šo iespēju! Piesakieties dzirdes aparātu izmēģināšanai mūsu dzirdes centros jau šodien! Pieteikties