Dzirdes aparāti ne tikai atgriež skaņas jūsu dzīvē, bet arī ievērojami uzlabo dzīves kvalitāti !
Vai esat kādreiz domājuši, ka dzirdes aparāti labvēlīgi ietekmē dzīves ilgumu?
Ausis ir arī atbildīgas par līdzsvara izjūtu. Saskaņā ar statistiku, vecāku cilvēku galvenais traumu (arī nāves gadījumu) cēlonis ir kritiens. Trešdaļai cilvēku ir vidējas vai smagas traumas (kaulu lūzumi vai galvas traumas), kas var samazināt dzīves ilgumu.
Kāpēc runājam par dzirdi? Pētījumi liecina, ka risks cilvēkiem, kuriem ir pat salīdzinoši neliels dzirdes zudums (tikai 25 dB), ir trīs reizes lielāks nekā cilvēkiem bez dzirdes traucējumiem. Pārvietojoties / ejot, tieši ausis ir atbildīgas par dzirdamu signālu saņemšanu un atpazīšanu, kas palīdz cilvēkam saglabāt līdzsvaru. Cilvēki ar dzirdes traucējumiem nedzird šos signālus, kas samazina kustības drošību.
Ir vēl viens viedoklis. Ja jūsu smadzenēm kļūst arvien grūtāk apstrādāt audio signālus, tas noved pie sava veida “kognitīvās pārslodzes”, novēršot uzmanību no citiem psihiskiem procesiem, kas atbild par kustības drošību.
Ja jūs vēlaties efektīvi risināt dzirdes traucējumu problēmas, tad labāk to darīt agrāk nekā vēlāk. Dzirdes zudums potenciāli veicina izmaiņas smadzeņu darbībā, ko var redzēt magnētiskās rezonanses izmeklējumos. Lai to novērstu , ir jāuzlabo klausīšanās process, pirms notiks šīs smadzeņu struktūras izmaiņas.
Ja ilgstoši esat pamanījuši, ka jūsu radinieki vai vecāka gadagājuma draugi nedzird pietiekami labi, runājiet ar viņiem par to. Tādējādi jūs varat ietaupīt ne tikai viņu veselību, bet arī dzīvību!
Apmeklējiet mūsu dzirdes speciālistus, kas palīdzēs atrast un izskaidros labāko risinājumu priekš Jums!