13. augusts, 2018

Kā izvēlēties dzirdes aparātus?

Uzticība nāk ar pieredzi.

Pašlaik ir pieejami daudz dažādu dzirdes aparātu modeļi. Tās atšķiras pēc dizaina, tehniskajām iespējām, cenām.

Kā jūs varat zināt, kurš dzirdes aparāts ir piemērots tieši Jums?

Izvēloties Jums, palīdzēs kompetents dzirdes speciālists. Viņš ņems vērā jūsu dzīvesveida īpatnības, vēlmes attiecībā uz aparāta izmēru un formu. Pastāstiet par savām velmēm piemēram, bezvadu mijiedarbību ar mobilajiem tālruņiem un multividi, lai jūs varētu saprast, vai papildu iespējas Jums ir vajadzīgas.

 

Bet jebkurš, pat tehniski vislabākais dzirdes aparāts, bez pareizā iestatījuma, ir pilnīgi bezjēdzīgs. Pirms lietošanas sākšanas, tā  tehnoloģijas ir jāpielāgo konkrēta pacienta dzirdei. To dara, izmantojot īpašas datorprogrammas.

Mūsu centrā jūs varat saņemt kvalificētu konsultāciju un dzirdes pārbaudi, un mūsu speciālisti piedavās dažādus dzirdes aparātu modeļus pēc jūsu izvēles.

“Vai man derēs dzirdes aparāti?”, “Cik ērti es jutīšos ar tiem?”, “Vai tie  atbilst manam dzīvesveidam?”. Tas ir pilnīgi dabiski, ka izvēloties dzirdes aparātus, jo īpaši pirmo reizi, rodas daudz jautājumu. Jūs vēlaties novērtēt visas priekšrocības un riskus, pārvarēt bažas un nedrošību. Unitron izmēģinājuma aparāti – FLEX : TRIAL – ļauj jums veikt dzirdes aparātu testu ikdienas dzīvē pirms pirkuma veikšanas.

Nevilcinieties, FLEX: TRIAL palīdzēs jums izdarīt pareizo lēmumu!