10. maijs, 2018

Jaunums! Moxi All aparāti!

Moxi All Dzirdes aparāti!

 

Sāksim jaunu sēriju, šoreiz iepazīstināsim ar jaunajiem Kanādas firmas Unitron dzirdes aparātiem Moxi All, kuri vienīgi savienojas ar visiem telefoniem, kuriem ir Bluetooth! Jā, Jā! Pat arī ar pogu telefoniem! 🙂

Izbaudiet visas sarunas gan personīgi, gan mobilajā tālrunī, izmantojot jūsu vajadzībām atbilstošus dzirdes aparātus.

Nākotne ir elastīga!

Moxi All dzirdes aparāti var personalizēt pēc jūsu unikālā klausīšanās dzīvesveida. Ja jūsu dzīves stils nākotnē būs jāmaina, jums ir iespējas uzlabot savu tehnoloģiju līmeni jebkurā laikā.

Visur, kur tu esi!

Mēs ticam, ka garantija ir neatkarīga no tā, kur Jūs esat. Ar birojiem 65 valstīs visā pasaulē, Moxi All dzirdes aparāti var ceļot bez raizēm.

  1. Aparāti Moxi All savienojas ar Jūsu telefonu un visas sarunas tiek pārraidītas Jūsu dzirdes aparātos. Jūs skaidri dzirdat to, ko zvanītājs saka tieši ausī. Kad Jūs runājat, dzirdes mikrofoni sūta balsi uz mobilo tālruni tāpat kā Bluetooth® bezvadu austiņas.
  2. Nevajag domāt par baterijām, jo tagad Moxi All aparāti ir atkārtoti uzlādējami!
  3. Vēl labāka skaņu kvalitāte, kas dos Jums iespēju vēl brīvāk sadzirdēt Jūsu sarunas biedrus! 

Komfortablāk skatīties televīziju!
Piederums TV Connector izveido bezvadu savienojumu starp Moxi All dzirdes aparātiem un jūsu televizoru. Izbaudiet visu izklaidi ar augstas kvalitātes stereo skaņu, kas visiem būs patīkamā skaļumā. Piederumu var izmantot arī ar datoriem, planšetdatoriem un stereo sistēmām.