3. jūlijs, 2019

Esiet gatavi pavisam jaunai dzirdes pieredzei!

Aizmirstiet ierasto lietu kārtību un esiet gatavi iemīlēt savu jauno skaņas un dzirdes pieredzi! Ar šiem vārdiem tika atklāts kompānijas Unitron rīkotais Starptautiskais partneru forums 2019 (IPF 2019), kurš no šā gada 16. līdz 18. jūnijam norisinājās Polijas galvaspilsētā Varšavā.

Lai izmantotu iespēju klātienē satikt Unitron dzirdes sistēmu speciālistus un augstākā līmeņa vadītājus, Varšavā bija ieradušies vairāk kā simts Unitron partneru no visas pasaules, tai skaitā, arī SIA “Dzirdes Sistēmas” pārstāvji, kuri piedalījās pasākumā kā ilggadīgie Unitron sadarbības partneri un pārstāvji Latvijā.

foto: Anna Liminowicz

Pasākuma rīkotāji bija pamatīgi gatavojušies, lai abas IPF 2019 norises dienas foruma dalībniekiem būtu saturiski piepildītas un interesantas, neaizmirstot arī par pārsteigumiem un krāšņiem priekšnesumiem saviesīgo vakariņu laikā.

foto: Anna Liminowicz

Dalībiekiem bija iespēja uzzināt aktuālāko informāciju par jaunumiem un tendencēm dzirdes izpētē, piedalīties vairākās izglītojošās un informatīvās grupu nodarbībās, apmeklēt Pasaules Dzirdes centru, kur tiešsaistē varēja vērot dzirdes implanta ievietošanas operāciju, kā arī pašiem uz savas ādas izmēģināt Unitron jaunākos dzirdes aparātus Moxi™ Jump R un Moxi™ Fit, kuru darbību nodrošina jaunā Unitron izstrādātā Discover platforma.

Kā ikviens IPF 2019 dalībnieks varēja pārliecināties pats, jaunā Unitron piedāvātā Discover platforma savienojumā ar FLEX:TRIAL dzirdes sistēmu sniedz pilnīgi jaunu pieeju dzirdes aparātu pielāgošanā un lietošanā.

foto: Anna Liminowicz

Tā piedāvā unikālu iespēju jau pēc pirmās tikšanās reizes ar dzirdes speciālistu sākt lietot izmēģinājuma dzirdes aparātu, kas būs ērti un vienkārši pielāgots konkrētā lietotāja dzirdei un vajadzībām. Jaunā tehnoloģija nodrošina to, ka jau no pirmās lietošanas dienas izvēlētais dzirdes aparāts tā lietotājam sniegs reālu, dabiskajai dzirdei maksimāli pietuvinātu skaņu, turklāt tas spēj automātiski pielāgoties līdz pat 7 dažādām skaņu vidēm, kā piemēram, saruna divatā, saruna trokšņainā vidē, klusums, troksnis, saruna grupā vai pūlī un mūzikas klausīšanās. FLEX:TRIAL dzirdes sistēma ir savienota ar īpašu aplikāciju lietotāja viedtālrunī un automātiski fiksē to, kādā skaņas vidē un cik ilgi katrs lietotājs ikdienā pārsvarā uzturas.
Šādā veidā apkopotā informācija nākamajā vizītē pie dzirdes speciālista daudz vienkāršāk un precīzāk ļaus izvēlēties lietotājam piemērotāko dzirdes aparātu.
Ar ko īpaši ir abi jaunākie dzirdes aparāti Moxi™ Fit un Moxi™ Jump R? Moxi ™Fit ir ļoti diskrēts un mazs, tam ir iebūvēta multifunkciju poga, kas palielina aparāta lietošanas ērtumu un funkcionalitāti, turklāt tas pieejams 10 dažādos toņos. Savukārt Moxi™ Jump R ir pirmais Unitron dzirdes aparāts ar iebūvētu atkārtoti uzlādējamu litija jonu bateriju, līdz ar to, tam vairs nav nepieciešams mainīt baterijas, arī pieejams 10 toņos un ar iebūvētu multifunkciju pogu. Jaunos dzirdes aparātus jau šobrīd iespējams pasūtīt un iegādāties SIA “Dzirdes sistēmas”.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par jaunākajām tehnoloģijām un sasniegumiem dzirdes sistēmu un dzirdes aparātu izgatavošanas jomā, droši piesakieties uz vizīti pie “Dzirdes sistēmu” dzirdes speciālistiem![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_gallery type=”image_grid” images=”8185,8191,8209,8206,8197″][/vc_column][/vc_row]