29. marts, 2016

“Phonak CROS” dzirdes aparāti – risinājums vienpusējai vājdzirdībai

SIA “Dzirdes sistēmas” speciālisti iesaka cilvēkiem vienpusējas vājdzirdības gadījumā lietot “Phonak CROS” dzirdes aparātus. Dzirdes speciālists konsultācijas gaitā ieteikts piemērotāko modeli atbilstoši audiometrijas datiem un klienta vēlmēm.

„Phonak CROS” („Phonak CROS” un „PhonakBiCROS”) dzirdes aparāti (aizauss, iekšauss) automātiski pielāgo klausīšanās programmu optimālo iestatījumu dažādām situācijām; lokalizē skaņas apkārtējā vidē; ar brīdinājuma signālu ziņo par dzirdes aparāta pieslēguma pārtraukumu vai baterijas derīguma beigām. Dabiska skaņu uztvere. Skaņu avotu lokalizācija. Dzirdes aparāts spēj automātiski pielāgoties dažāda skaļuma vidēm. Dzirdes aparāta automātiskā programma neatkarīgi no vides skaļuma un skaņu lokalizācijas avota (mūzika, klusa saruna vai fona troksnis saruna) automātiski regulē atbilstošu klausīšanās programmu konkrētā situācijā.

Skaņu raidītājs atrodas aiz auss/ ausī. Skaņu ar bezvadu tehnoloģiju funkciju nosūta uz ausi ar normālu dzirdi. Ausij ar normālu fizioloģisko dzirdi netiek izmainīta dzirdes funkcija. Ja cilvēkam ir pazemināta dzirde abām ausīm, tad iespējams lietot dzirdes aparātu „BiCROS”. Raidītājs atrodas aiz auss/ iekšā vājāk dzirdošajā ausī. Raidītājs uztver skaņu un ar bezvadu tehnoloģiju funkciju nosūta uz labāk dzirdošo ausi. Dzirdes aparāts pastiprina uztvertās skaņas. „CROS” ir variabls dzirdes aparāts: to var savienot ar jebkuru bezvadu „Phonak Quest” vai „Spice +” dzirdes tehnoloģiju.

Phonak CROS” un Phonak CROS H2O” korpusu krāsas: miesaskrāsa, sudrabs, bēšs, melns, sarkans, zils, violets, brūns. Phonak CROS 312” un Phonak CROS 13” korpusu krāsas: sārts, miesaskrāsa, brūns, kakao tonis, zils, sarkans, balts, bezkrāsains. Dzirdes aparāti darbojas ar 312. izmēra dzirdes aparātu baterijām.

„Phonak CROS” dzirdes aparātus var lietot kopā ar dažādām bezvadu tehnoloģijām:
“Phonak ComPilot” (bezvadu funkcija televīzijai, MP3 atskaņotājam, telefonam un citai elektronikai), “Phonak TVLink S” (pārraida skaņu no televīzijas kā stereo skaņu), “Phonak PilotOne” (tālvadības pults ļauj veikt manipulācijas ar programmām dzirdes aparātos), “myPilot” (tālvadības pults plazmas televīzijai, kas ļauj pielāgot dzirdes aparāta iestatījumus).

Attēla resurss: SIA “Dzirdes sistēmas”

Literatūras avots: www.phonak.com; http://www.hearingreviews.com