1. jūnijs, 2018

Kā rūpēties par dzirdes aparātiem karstumā?

Vasara ir klāt!

tāpēc gribam Jūs ieteikt un pastatīt kā šajā laikā ir jākopj dzirdes aparātus, jo ja cilvēks rūpējas par savu dzirdes aparātu, tad vidējais lietošanas ilgums ir aptuveni 4 – 5 gadi!

Īsi pastatīsim Jums par dzirdes aparātu kopšanas variantiem!

  1. Susināšanās tabletes (tabletes oranžā krāsā).

Susināšanas tabletes ir paredzētas pareizai un optimālai dzirdes aparātu žāvēšanai naktī. Attīra un noņemt noturīgus ausu sēras izdalījumus un dzirdes aparātiem. Susināšanas kapsulas ir izgatavotas ar krāsu indikatoru. Tātad, mainot krāsu no piesātinātas uz bālu, Jūs viegli varat noteikt, vai ir nepieciešama nomaiņa. Vidēji pietiek mēneša lietošanai ar regulāru ikdienas susināšanu.

2. Dzirdes aparātu susināšanas un dezinfekcijas ierīce cedis e30.DUS. 0

Dzirdes aparātu dezinfekcija un susināšanai.
Ir 2 žāvēšanas režīmi. ⭕️Normāla žāvēšana 3 stundas normālai mitruma izsusināšanai. ⭕️Intensīva žāvēšana 6 stundas smagai mitruma izsusināšanai, piem. augstā mitrumā, pēc sporta aktivitātēm utt.

3.  Esiet uzmanīgs un neieiet dušā, baseinā vai jūrā ar dzirdes aparātiem!

4. Tīrīšanas un dezinfekcijas līdzeklis dzirdes aparātiem un auss ieliktņiem. 

Maigi noņem ausu-vasku, netīrumus un putekļus no auss ieliktņa un dzirdes aparātiem. Izmantojiet tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekli katru dienu, jo tas ievērojami uzlabos dzirdes aparātu darbu un skaņas kvalitāti!

5. Antibakteriālās dezinfekcijas un tīrīšanas tabletes. 

Paredzētas auss ieliktņa tīrīšanai un dezinficēšanai, kā arī ideāli piemērotas dezinficēšanai peldēšanas ieliktņiem! Ikdienas aprūpe ar OtoVita nozīmē pagarināt dzirdes aparāta dzīvi, aizsargā to no baktērijām un sēnītēm.

Šos un arī citus kopšanas līdzekļus Jūs varat iegadāties pie mums- Aleksandra Čaka ielā 78!