1. februāris, 2019

Jaunums! Unitron Remote Plus aplikācija tagad arī pieejama Latvijā!

Iepazīstinām ar jaunajiem Kanādas ???????? firmas Unitron dzirdes aparātiem Moxi All, kuri vienīgi savienojas ar visiem telefoniem, kuriem ir Bluetooth. ???? Pievienojas arī pie jaunās Unitron Remote Plus aplikācijas!

Gribi neredzami pagriezt savu dzirdes aparātu skaļāk vai klusāk?????

Vai būtu labi pārslēgt programmas izmantojot viedtālruni?????

 

Šo visu Jūs varēsiet darīt ar Unitron Remote Plus aplikāciju! ????????Pārveidojiet savu mobilo ierīci par uDirect kontroles centru!

Izbaudiet visas sarunas gan personīgi, gan mobilajā tālrunī, izmantojot jūsu vajadzībām atbilstošus dzirdes aparātus. ????????

Hands-free????

Aparāti Moxi All savienojas ar Jūsu telefonu un visas sarunas tiek pārraidītas Jūsu dzirdes aparātos. Jūs skaidri dzirdat to, ko zvanītājs saka tieši ausī. Kad Jūs runājat, dzirdes mikrofoni sūta balsi uz mobilo tālruni tāpat kā Bluetooth® bezvadu austiņas.

Visas sarunas.????

Vēl labāka skaņu kvalitāte, kas dos Jums iespēju vēl brīvāk sadzirdēt Jūsu sarunas biedrus!

Nākotne ir elastīga.????

Moxi All dzirdes aparātus var personalizēt pēc jūsu unikālā klausīšanās dzīvesveida. ????????Ja jūsu dzīves stils nākotnē būs jāmaina, jums ir iespējas uzlabot savu tehnoloģiju līmeni jebkurā laikā.????

Visur, kur Jūs atrodaties.????
Garantija darbojas neatkarīgi no tā, kur Jūs esat. Ar birojiem 65 valstīs visā pasaulē, Ar Moxi All dzirdes aparātiem var ceļot bez raizēm.
✈️