7. novembris, 2019

Dzirdes diena atpūtas kompleksā “Lācītes”

Audiometrija

Ja jums vēl nav plānu, kā pavadīt gaidāmās svētku brīvdienas, mēs piedāvājam iespēju apvienot patīkamo ar lietderīgo un sestdien, 16. novembrī apmeklēt  SIA “Dzirdes sistēmas” rīkoto Dzirdes dienu Rankas pagasta atpūtas kompleksā “Lācītes”.

Mūsu ilggadīgā pieredze darbā ar klientiem liecina, ka cilvēki savu pirmo dzirdes speciālista apmeklējumu mēdz pārāk ilgi novilcināt un atlikt. Tomēr, jo ātrāk tiek konstatēti dzirdes traucējumi un to pakāpe, jo vieglāk un efektīvāk iespējams piemeklēt labāko risinājumu to novēršanai. Bieži vien mūsu klienti tikai pēc profesionālas dzirdes pārbaudes un konsultācijas pie dzirdes speciālista apjauš to, cik  nopietni laika gaitā dzirdes traucējumu dēļ ir mainījusies viņu dzīves kvalitāte, attiecības un iespējas, un pauž nožēlu, ka nav šo problēmu risinājuši jau agrāk.

Tāpēc  šā gada 16. novembrī no plkst. 10:00 līdz 14:00 SIA “Dzirdes sistēmas” sadarbībā ar Rankas pagasta atpūtas kompleksu “Lācītes” sniegs iespēju saviem klientiem pirmo (vai arī kārtējo) vizīti pie dzirdes speciālista padarīt par maziem svētkiem un daļu no ģimeniskas brīvdienu izklaides. Jūs taču piekritīsiet, ka kopā vienmēr ir drošāk un jautrāk!

Ja jums vēl nav plānu, kā pavadīt gaidāmās svētku brīvdienas, apvienojiet patīkamo ar lietderīgo – uzaiciniet savu ģimeni un draugus uz dzirdes pārbaudi pie sertificēta profesionāla speciālista un pēc tam visi kopā nobaudiet gardu svētku maltīti omulīgajā atpūtas kompleksa “Lācītes” kafejnīcā.

Dzirdes dienas laikā visiem interesentiem būs iespēja saņemt SIA “Dzirdes sistēmas” profesionālo un pieredzējušo dzirdes speciālistu konsultāciju par dzirdes profilakses un uzlabošanas jautājumiem, noskaidrot visu interesējošo par modernākajiem dzirdes aparātiem un to veidiem, turklāt kā dāvanu gaidāmajā Latvijas 101. dzimšanas dienā būs iespējams saņemt bezmaksas dzirdes pārbaudi. Dzirdes dienas laikā būs arī iespējams veikt dzirdes aparātu un piederumu servisu, kā arī uzzināt vairāk par dzirdes palīglīdzekļu lietošanu un kopšanu.