7. augusts, 2019

Pirmais atkārtoti uzlādējamais dzirdes aparāts – Moxi Jump R!

Moxi Jump R ir pirmais Unitron dzirdes aparāts ar iebūvētu atkārtoti uzlādējamu litija jonu bateriju, līdz ar to, tam vairs nav nepieciešams mainīt baterijas.

Izvēloties Moxi Jump R, tā lietotājam tiek sniegta ne tikai neticami laba dabiskajai dzirdei pietuvināta skaņas pieredze, tā ir arī iespēja dzirdes aparātu padarīt par sava individuālā  stila daļu. Jaunajam aparātam ir funkcionāls un stilīgs dizains, turklāt tas pieejams 10 dažādos toņos, sākot no ierastajiem bēšajiem, dzintara un sudrabaini pelēkajiem toņiem līdz pat tumša espresso un ogļu melnam tonim.

Moxi Jump R dabiskajā lielumā

Vairāk faktu par aparātu:

  • sniedz iespēju dzirdēt un klausīties visas dienas garumā, tai skaitā izmantojot straumēšanu,
  • ērta multifunkciju poga, kas atvieglo aparātu lietošanu,
  • izmantojot Bluetooth, savienojams ar  jebkuru mobilo telefonu
  • automātiski izslēdzas un ieslēdzas, tiklīdz tiek ievietots vai izņemts no lādētāja,
  • pieejams ērts bezvadu akumulators (power pack), kas nodrošina iespēju aparātus uzlādēt atkārtoti, nepieslēdzoties elektropadevei,
  • vienkārša lietošana,
  • ātra uzlāde.

Pirms jūs pieņemat nozīmīgo lēmumu par jaunā dzirdes aparāta iegādi, mēs piedāvājam iespēju novērtēt dzirdes aparātu reālos jūsu ikdienas apstākļos, kā tas ļauj uzlabot dzirdi mājās, darbā un visur citur, kur dienas laikā uzturaties. Unitron piedāvātā Discover platforma savienojumā ar FLEX:TRIAL™ dzirdes sistēmu piedāvā unikālu iespēju jau pēc pirmās tikšanās reizes ar dzirdes speciālistu sākt lietot izmēģinājuma dzirdes aparātu.
Kamēr jūs klausāties, mēs mācāmies, tāpēc izmēģinājuma aparātu ieteicams lietot pēc iespējas vairāk stundu no vietas gan dažādās komplicētās vidēs, gan parastās jūsu ikdienas situācijās. FLEX:TRIAL™ dzirdes sistēma ir savienota ar īpašu aplikāciju lietotāja viedtālrunī un automātiski fiksē to, kādā skaņas vidē un cik ilgi katrs lietotājs ikdienā pārsvarā uzturas. Šādā veidā apkopotā informācija nākamajā vizītē pie dzirdes speciālista daudz vienkāršāk un precīzāk ļauj izvēlēties lietotājam piemērotāko dzirdes aparātu.

Moxi Jump R lādētājs

Moxi Jump R, tonis: spīdīga alva

Moxi Jump R lādētājs aizvērtā veidā

Jaunos dzirdes aparātus jau šobrīd iespējams izmēģināt, pasūtīt un iegādāties SIA “Dzirdes sistēmas”. Lai to izdarītu, droši piesakieties uz vizīti pie “Dzirdes sistēmu” dzirdes speciālistiem Rīgā vai Valmierā!

Sajūsma no paša sākuma!