4. marts, 2016

Dzirdes aparātiem plaša izvēle un tehnoloģiskās iespējas

2015. gada 21. augustā pie mums notika kārtējais seminārs par aktuālo dzirdes rehabilitācijā un korekcijā. Kanādas kompānijas“Unitron” audiologs Duglas Boldvins demonstrēja jauno tehnoloģiju prakstisko pielietojumu. Dzirdes tehnoloģijām ir daudz nianšu, kas spēj uzlabot mūzikas uztveri profesionāļiem, saziņu darbiniekiem trokšņainā vidē u. tml.
Mūsdienās dzirdes aparātiem ir dabīga skaņu uztvere. Dzirdes aparāti tiek vairākas reizes pārbaudīti laboratorijās, lai maksimāli pilnveidotu dzirdes tehnoloģiju darbību. Digitālos dzirdes aparātus var pielāgot pēc audiometrijas veikšanas, ja tiek diagnosticēti paliekoši dzirdes traucējumi. Dzirdes aparātu pielāgošanas laikā būtiska ir klienta – speciālista saziņa. Cilvēkiem pie digitālo dzirdes aparātu lietošanas ir jāpierod, adaptācija notiek aptuveni viena mēneša laikā.
2014. gadā dzirdes aparāti “Moxi Kiss” ieguva atzinību visā pasaulē. No 2015. gada rudens cilvēkiem būs iespēja lietot vēl mūsdienīgākus aizauss mini dzirdes aparātus ar skaļruņiem auss ejās. Kompānijas “Unitron” jau ir izveidota jaunā dzirdes aparātu platforma, par ko informēsim oktobrī pēc semināra Prāgā.
Semināra praktiskajā daļā trīs mūsu klientiem bija iespēja sadarboties ar audiologu Boldvinu. Mūsu ilggadējam klientam, Pētera kungam, tika pielāgoti jauni dzirdes aparāti. Iepriekš klients bija lietojis dzirdes aparātus abām ausīm. Bezvadu tehnoloģija“uDirect2”, kas paredzēta dzirdes aparātu savienojamībai ar mobilo telefonu, televizoru, MP3 atskaņotāju, FM sistēmas uztvērējiem tika atzinīgi novērtēta.
Esiet laipni aicināti SIA “Dzirdes sistēmas”!
© SIA “Dzirdes sistēmas”, 2015