5. aprīlis, 2017

Mūsu labākie dzirdes aparāti!

Mūsu speciālisti ar  vairāk ka 20. gadu pieredzi ir strādājuši ar dažādu ražotāju dzirdes aparātiem un guvuši pārliecību, ka darbu labi var padarīt , ja ir dziļas zināšanas par konkrēto dzirdes tehnoloģiju. Jau aptuveni 4 gadus strādājam un esam oficiālie dzirdes aparātu  ražotāju firmu ” Unitron” un “Audio service” pārstāvji un esam pārliecināti par šo kompāniju veiksmīgo darbību visā pasaulē,  piedāvājot labākos dzirdes aparātus, jo :dzirdes-aparatu-izvele-un-pielagosana-300x200

  • “Unitron” jau vairāk nekā 40 gadus nodrošina dzirdes servisu pasaulē.
  • Katrs dzirdes aparāts 45 000 h tiek testēts laboratorijā.
  • Jauno tehnoloģiju izstrādē piedalās dzirdes veselības aprūpes speciālisti, audiologi, elektroakustiķi, elektroniķi, informācijas tehnoloģiju speciālisti.

Vācijas dzirdes tehnoloģiju un piederumu kompānija “Audio Service”

  • Piedāvā maza izmēra, diskrētus iekšauss dzirdes aparātus, kurus var pielāgot cilvēkiem ar vieglas, vidējas un smagas pakāpes dzirdes traucējumiem.
  • Iespējami dažādi tehnoloģiskie līmeņi darbojas automātiski vairākās vidēs, darbojas arī ar uzlādējamām baterijām.

Pateicoties Unitron inovatīvai pieejai, ir izveidots dzirdes aparātu modeļu klāsts IZMĒĢINĀŠANAI.

Mēs sniedzam cilvēkiem lielisko iespēju izmēģināt dzirdes aparātus pirms to iegādes.

dzirdes_aparati_dzirdes_sistemas

Izveidotie dzirdes aparātu modeļi, kuriem var mainīt tehnoloģiju līmeni atbilstoši klienta vēlmēm, sniegs izpratni,par to, kā aparāti palīdzēs cilvēkam attiecīgās situācijās (sanāksmes, TV, koncerts, teātris, tikšanas ar draugiem, troksnis u.c.) un dod cilvēkam skaidrību par dzirdes aparāta lietošanas iespējam.

Dzirdēt nozīmē dzīvot!

Zvani un piesakies uz konsultāciju: 20307050