16. marts, 2017

Mūsu klientu atsauksmes!

Color_Select_NA

 

Strādājot no 2011.  gadā, esam ieguvusi daudz jaukus un uzticamus klientus, ar kuriem ir prieks sadarboties. Katra klienta pieredze mums ir svarīga! Paldies katram par sadarbību, un šim atsauksmēm!

  • Šmite no Cēsīm.

Ir  sestdienas rīts. Esam pieteikuši mūsu mīļos vecākus pie dzirdes speciālista un vēlamies iegādāties viņiem piemērotus dzirdes aparātus viņu dzīves kvalitātes uzlabošanai…
Mūs sagaida mīļa, jauka darbiniece ar karstu, smaržīgu, tikko uzlietu kafiju.
Tāds negaidīts pārsteigums, tāda atsauksme, tāda mīlestība un sirsnīgums, tik neiedomājama pacietība visu izskaidrojot un parādot iespējamos variantus to iegādei!
Izsaku lielu pateicību par mums sniegto pakalpojumu!
Ļoti pateicos!

  • Dzidra Medne 16.11.2015

Jūs esiet malači! Ne katrs tā attiecas pret klientiem gados. Paldies!

  • I.Cimmermane

Izsaku sirsnīgu pateicību šī salona darbiniekiem par sirsnību un iejūtību, apkalpojot klientus. Tāda pretīmnākšana, pacietība, izskaidrošana ir ļoti aizkustinoša un mūsdienās reti sastopama.
Ar pateicību, filoloģijas zinātņu maģistre.

  • Pēteris no Suitu novada

Ļoti patīkami bija sadarboties ar “Dzirdes sistēmas” speciālistēm. Nemaz nerunājot par lielo atsaucību un sirsnību, jūtams arī liels profesionālisms un zināšanas savā specialitātē! Vēlreiz liels paldies meitenēm par kopējo sadarbību, kuras rezultātā ieguvu jaunu dzīves kvalitāti!

Ar patiesu cieņu!

  • G. Skriba

Šis iestādes darbinieki ir atsaucīgi , laipni un izpalīdzīgi un var būt par paraugu daudziem, jo daudziem līdzīgās iestādēs.

Paldies par to!

Zvani 20307050 un piesakies uz dzirdes pārbaudi! 

Būsim priecīgi palīdzēt!