31. augusts, 2022

Lojālais klients no Alsungas un dzirdes aparāts

Mums svarīgi ir visi klienti, bet īpašs prieks mums ir par lojālajiem un ilggadīgajiem klientiem, kuri mums uzticas reizi no reizes, jo zina, ka mēs viņus uzklausīsim un palīdzēsim no tīrākās sirdsapziņas.
Viens no šādiem klientiem ir alsundznieks Pēteris, kurš mūs ik pa reizei apciemo jau kopš 2010. gada. Pēteris vienmēr iet laikam līdzi un izvēlas mūsdienīgāko, jo viņa ikdiena ir gana aktīva un piepildīta. Tā kādreiz, izvēloties dzirdes aparātus, viņš arī skaidri pateica, ka vēlas labākāko, modernāko un kvalitatīvāko!
Pie tā arī pieturamies! Pēteris ir izvēlējies jaunos Unitron Moxi Blu 9 un par savu izvēli ir apmierināts. Pļaujot zāli ar trimmeri, aparāti var mierīgi palikt ausī, un, kā Pēteris teic: “Trimmeris skaisti žužina”. Šis aparāts caur aplikāciju dod iespēju izvēlēties sev vajadzīgo un piemērotāko programmu. Piemēram, ārā nūjojot, var izvēlēties āra vides programmu. Tāpat, skatoties TV, var iestatīt TV programmu. Šīs aparāts vēl sniedz tādu iespēju kā pieslēgties caur Bluetooth, kas ļauj TV dzirdēt caur pašu dzirdes aparātu.
Pēteris ir ļoti apmierināts ar savu izvēli un priecājas par dzīvi, jo dzirdēt nozīmē dzīvot!
Linkā, kas ir zemāk, varat apskatīties mūsu piedāvāto dzirdes aparātu klāstu