15. marts, 2021

Labie vārdi “Dzirdes Sistēmas” kolektīvam

Šomēness mūsu uzņēmums dzīvo Starptautiskās Dzirdes dienas noskaņās un, protams, jau gadu īpašos apstākļos- Pandēmijas situācijā. Šis laiks māca visus pārdomāt, pārveidot, izsijāt…būt vēl pacietīgākiem un tolerantākiem.

Mūsu komanda ikdienā strādā ciešā “sazobē” un darbā ar pacientiem cenšas pielāgot savas zināšanas un pieredzi, lai pēc iespējas kvalitatīvāk palīdzētu. Un tas izdodas, jo mūsu komanda ir spēcīga!
Mūsu Dace, sertificēta medmāsa un dzirdes speciāliste –pacietības un mīļuma iemiesojums- ar savām zelta rokām spēj mierināt, skalot ausis un izgatavot individuālos auss ieliktņus, kā arī veiksmīgi pielāgot dzirdes aparātus. Daces lielo pieredzi medicīnā jūtam ik uz soļa, arī gatavību iesoļot jaunos projektos, tai skaitā, mācībās. Dzirdes speciāliste vienmēr ir par!

Zvans : “Vēlētos pieteikt mājas vizīti. Vai būtu iespējams pie dakterītes Evas?” Reklāma – no mutes mutē – darbojas vislabāk un to pierāda mūsu speciālistu ieguldītais darbs. Sertificēta audiologopēde, Šveices Starptautiskās Dzirdes akadēmijas tālākmācības kursu diplomande, pašlaik mērķtiecīgi turpina izglītību, kuras rezultāts būs profesionālā eksāmena nokārtošana sadarbībā ar Lībekas universitāti, kur dzirdes speciālisti- meistari iegūst izglītību. Eva darbā ar klientiem, kā arī ar studentiem ir profesionāla, zinoša, tieši un skaidri izskaidro un atbild uz katra klienta – kāpēc? Īpaša sadarbība ar bērniem veidojas audiologopēdijas nodarbībās.

Situācijā – citi vēl runā, audiologopēde Jūlija jau dara, ātri atrisinās dažādi jautājumi . Jūlija ir arī ideju ģenerators dažādām mūsu aktivitātēm, kuru rezultātā mēs labāk spējam palīdzēt mūsu klientiem. Jūlijas tiešums un atklātība spēj izlabot vēl nesākušos problēmu. Darbā ar bērniem audiologopēda nodarbībās, redzama īpaša ieinteresētība un veiksmīga sadarbība ar vecākiem. Jūlijas tiekšanās pēc jaunām zināšanām ir jūtama ik uz soļa, arī viņa vairākus mēnešus papildināja savas zināšanas un ieguva Šveices Starptautiskā Dzirdes akadēmijas kursu sertifikātu.

Mūsu administratore Auce savu darbu dara mierīgi un precīzi , par neskaidrībām jautājot vadībai, ja nepieciešams , palīdz atrisināt dažādas tehniskas dabas lietas saistībā ar klientu dzirdes aprūpi.
Mūsu tehniķis Gatis ir tehniķis visās jomās – izgatavojot individuālos auss ieliktņus, veicot dzirdes aparātu servisu, konsultējot klientus, reizēm pielietojot savu īpašo humoru, kas palīdz novērst nevajadzīgus uztraukumus. Viņš ir arī mūsu zīmju valodas tulks, jo ilgus gadus ir bijis cieši saistīts ar bērniem ar smagiem dzirdes traucējumiem.

Gaidām mūsu jauko audiologopēdi Esther SamoylichEsfīru , Firočku, kā viņu sauc pacienti , pēc bērniņa kopšanas atvaļinājuma. Ar savu mīļo un iejūtīgo attieksmi viņa mūsu iestādi dara gaišāku un saulaināku visiem! Arī viņai bija iespēja pabeigt Šveices Starptautiskās Dzirdes akadēmijas kursu, kaut laiks dekrēta atvaļinājumā ir salīdzinoši maz.
Savai komandai, vēl daudziem neredzamajiem “rūķīšiem” ,vēlos pateikt vissirsnīgāko paldies par katru darba mirkli , par gribu darīt vislabāk, precīzāk , kopā esam paveikuši un vēl veiksim daudz vajadzīgus darbus cilvēku ar dzirdes traucējumiem labā. Mēs darām lietas, kas uzlabo mūsu klientu dzīvi, ar Jūsu profesionalitāti, iejūtību, precizitāti uzņēmums Dzirdes sistēmas arvien attīstās , piedāvājot jaunus pakalpojumus un veidojot dzirdes aprūpes iestādi, kas ir vajadzīga arvien vairāk cilvēkiem.

Mūsu klientiem – veselību, dzīves sparu un ir izturību šai dīvainajā laikā, kad mums visiem ir jāmainās, jābūt tolerantiem un pacietīgiem. Bez Jūsu uzticēšanās mēs nevaram iztikt un veidot arvien jaunus uzdevumus un mērķus! Paldies fotogrāfam no Dobeles, pacientei no Valkas , kundzei pēc 90 no Bauskas, starptautiski atzītam vieglatlētam – čempionam, slavenam dziedātājam, slavenam kordiriģentam, Eiropas vēstnesei , kā arī kaitborda čempionei, mūsu simtgadniekiem, Daugavpils cilvēkiem …. un vēl daudziem, daudziem par sadarbību un uzticību, mēs no jums iedvesmojamies, mācāmies un arī gūstam jaunas pieredzes.