3. februāris, 2020

Izmantojiet jaunāko tehnoloģiju sniegtās iespējas, lai varētu izbaudīt visas sarunas!

Jaunās “Unitron” izstrādātās tehnoloģiju platformas Discover dzirdes aparātus lietot ir ērti un vienkārši. Tās īpašais runas uzlabošanas instruments Speech pro automātiski filtrē valodu no trokšņa, kas ievērojami uzlabo valodas saprati dažādās situācijās, nemazinot dabisko klausīšanās procesu.

Izmantojot modernākos dzirdes aparātus un to piedāvātās tehnoloģijas, šobrīd ikvienam dzirdes aparātu lietotājam tiek nodrošināta iespēja izbaudīt dabisku un tīru skaņu jau no pirmās aparātu lietošanas dienas.

Discover platforma sniedz jaunas iespējas cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem pilnvērtīgi izbaudīt katru savas dienas mirkli un sarunu. Izmantojiet jaunāko tehnoloģiju sniegtās iespējas, lai varētu izbaudīt visas sarunas!

Tiem mūsu klientiem, kuri dzirdes aparātus lieto jau ilgāku laiku, Discover platformas dzirdes aparāti sniegs nebijušu skaņas un klausīšanās pieredzi. Izmēģiniet un novērtējiet atšķirību paši, vairāk lasiet: iespēja izmēģināt dzirdes aparātus pirms to iegādes!

Kā darbojas Discover platformas runas uzlabošanas instruments Speech pro

Discover uzlabotās tehnoloģijas dzirdes aparāti ir ideāla izvēle ikvienam, kas novērtē kvalitāti un komfortu.

JAUNUMS! Rindas kārtībā aiz atkārtoti uzlādējamā un mūsu klientu jau novērtētā D Moxi Jump R piepulcējas Stride P R dzirdes aparāti ar uzlādējamām litija jonu baterijām. Vienkārša lietošana – uzlādējiet savus dzirdes aparātus, kad atpūšaties un baudiet sarunas un tiešraides skaņu uz un no viedtālruņiem VISU DIENU. Uzziniet vairāk par Stride P R šeit: Unitron Stride saimes dzirdes aparāti.

Gaidīsim jūs mūsu dzirdes centros Rīgā un Valmierā, lai vairāk pastāstītu par jaunākajiem dzirdes aparātu modeļiem un to daudzveidīgajām tehnoloģiskajām iespējām!

.