25. februāris, 2016

Internacionālais dzirdes speciālistu forums Prāgā

Dzirdes tehnoloģijas katru gadu tiek pilnveidotas. “Unitron” ir globāla dzirdes tehnoloģiju kompānija, kura pasaules tirgū darbojas jau 51 gadu un nodrošina dzirdes rehabilitācijas pakalpojumus vairāk nekā 60 valstīs piecos kontinentos. Galvenais mērķis – uzlabot cilvēku ar dzirdes traucējumiem dzīves kvalitāti. Pašlaik mūsu sadarbības partneri “Unitron”izveidojuši jaunu dzirdes aparātu platformu “North”. Šī gada oktobrī “Unitron” rīkotajā Internacionālajā forumā Prāgā kopā ar mums piedalījās dzirdes speciālisti no vairāk nekā 35 pasaules valstīm.
Foruma laikā tika diskutēts par jaunāko platformu “North”, jaunajām “Stride” un “Moxi” modeļu tehnoloģijām, “Log It All” jeb klientu reālo pieredzi dzirdes aparātu lietošanas un rehabilitācijas procesā. Dzirdes tehnoloģiju profesionāļi informēja par jaunajām aplikācijām un medicīnas tehnoloģiju attīstības virzienu nākotnē. Foruma dalībnieki praktiskās sesijās testēja tehnoloģijas, kā arī dalījās iespaidos par dzirdes rehabilitācijas iespējām dažādās valstīs.
Jaunā “North” platforma sniedz iespēju niansēti un komfortabli klausīties dažādās vidēs. Tā nodrošina dzirdes aparātu lietotājiem pēc iespējas dabīgāku skaņu uztveri. 101 decibela dinamiskais diapazons ļauj komfortabli klausīties mūziku. Audio signāls, ko uztver cilvēks, tiek apstrādāts jau no paša uztveres mirkļa sākuma, tas padara patīkamu komunikāciju arī trokšņainā vidē. Skaņu signālu apstrādē tiek izmantoti jaunākie algoritmi. Tas nozīmē, ka skaņas vienlaicīgi analizē un apstrādā atbilstoši konkrēta lietotāja audiometrijas datiem. Automātiskā klausīšanās programma “SoundNav” piedāvā 7 dažādas klausīšanās vides: sarunas klusā vidē, sarunas mazā grupā, sarunas pūlī, sarunas troksnī, klusums, troksnis un mūzika.
 
“Log It All” ir “North” platformas īpaša tehnoloģija, kas dzirdes speciālistiem ļauj maksimāli precīzi pielāgot dzirdes aparātus atbilstoši klienta ikdienas dzīves veidam. Šī tehnoloģija procentuāli parāda visbiežāk izmantotos iestatījumus dzirdes aparātu lietošanas laikā. Reāla dzīve – reāli dati – reālas iespējas. Ja klients speciālistam nevar izskaidrot sava dzīvesveida klausīšanās situācijas, tad “Log It All” ļauj dzirdes speciālistam precīzi pielāgot dzirdes aparātu klienta biežākajām klausīšanās situācijām.
Ja cilvēkam ir dzirdes izmaiņas, bet viņš nav pārliecināts par dzirdes parātu iegādi, iespējams izmēģināt “Flex:trial” un“Flex:upgrade” dzirdes aparātus. Tos var pielāgot atbilstoši klienta vēlmēm ne tikai audiometrijas datu uzlabošanai, bet arī mainot tehnoloģiskos līmeņus. Mūsdienīgas tehnoloģijas spēj nodrošināt klausīšanās komfortu, skaņu kvalitāti un labu skaņu apstrādi dažādās dzīves situācijās.
Par jaunajiem dzirdes aparātu modeļiem plašāku informāciju interesenti var iegūt, sazinoties ar mums, SIA “Dzirdes sistēmas” speciālistiem.
Esiet laipni aicināti SIA “Dzirdes sistēmas”!