21. februāris, 2017

Dzirdes aparāts Unitron Stride

slide08rIepazīstieties ar Stride!

Unitron Stride ir radīts tieši Jums!

Ir atšķirība, vai atrodaties restorānā vai uz trokšņainas ielas, jo katrā vietā fona trokšņi atšķirsies. Ar Stride dzirdes aparātiem pat vissarežģītākajos klausīšanas apstākļos nepazaudēsiet sarunas kontekstu. Turklāt Stride dzirdes aparāti tiek pielāgoti tieši Jūsu vajadzībām, tāpēc vienmēr atradīsiet modeli tieši sev.

144371
Ar Stride dzirdes aparātiem  klausīšanās vienmēr būs dabiska un ērta, telefonsarunas vairs nesagādās grūtības un mūzikas klausīšanās būs tīrā bauda.  Stride – aizauss dzirdes aparāts – pielāgojams ar mikrocaurulīti un “domi” vai individuālo auss ieliktni. Iespējami dažādi tehnoloģiskie līmeņi.

Var izmēģināt!

 

Ekonomisks:
6 kanāli, AutoMic klausīšanās programma, skaņas komforta un skaidrības kontrole, datu reģistrēšana, uzlabots mūzikas skanējums, automātiskās adaptācijas menedžeris. Adaptīvi fiksēta skaņu uztvere, frekvenču kompresija, trokšņu mazināšana. Iespējami papildus piederumi. Dabīga skaņu uztvere, datu reģistrēšana, atgriezeniskās saites menedžeris, tinīta mazinātājs, manuālas klausīšanās programmas, bezvadu savienojamība abiem dzirdes aparātiem, telefonsarunām piemērota klausīšanās programma u. c.

Stride Video

Luksus:
atšķirībā no citiem tehnoloģiskajiem līmeņiem ir 20 kanāli, uzlabota skaņas binaurālā uztvere un apstrāde telpā no jebkura virziena, binaurāla telefonsarunu uztvere, binaurāla mūzikas uztvere, datu reģistrēšana 7 dažādās klausīšanās vidēs (klusā vidē, troksnī, sarunas klusā vidē, sarunas mazā grupā, saruna pūlī, sarunas troksnī, mūzika), daudzjoslu adaptīvi fiksēta skaņu uztvere.

Ja vēlaties uzzināt vairāk informāciju, konsultējieties ar SIA “Dzirdes sistēmas” dzirdes speciālistu par šiem dzirdes aparātiem.

Zvani: 20307050 vai 20306077

Attēla un video resurss: unitron.com

SIA “Dzirdes sistēmas” © Copyright 2017. Visas tiesības aizsargātas.