13. aprīlis, 2023

Jauns kolektīva papildinājums

Mūsu profesionālo, atsaucīgo un sirsnīgo kolektīvu ir papildinājuši jauni spēki – Karīna Makrjakova. Karīna ir aizrautīga savas jomas speciāliste, kuras misija ir cilvēkiem un īpaši bērniem palīdzēt baudīt pilnvērtīgu dzīvi visās tās košajās krāšņajās krāsās.

Zemāk varat izlasīt interviju ar Karīnu. ⬇️

Kas Tu esi pēc specialitātes❓

📢 Es esmu audiologopēde. Ikdienā strādāju ar dažāda vecuma cilvēkiem – gan ar bērniem, gan ar pieaugušajiem. Mana darba ikdiena ir saistīta ar runu, valodu un dzirdi. Dzirdes klīnikā novērtēju bērnu runas, valodas un komunikācijas prasmes. Strādāju ar bērniem, lai attīstītu valodas iemaņas vai koriģētu radušos traucējumus. Tāpat klīnikā veicu dzirdes novērtēšanu, kas ietver sevī ausu vizuālu apskati, audiometrijas veikšanu, dzirdes aparātu pielāgošanu un regulēšanu.

Kā Tu nonāci Dinas Tanbergas Dzirdes Klīnikā❓

📢 Sadarbība ar Dinas Tanbergas dzirdes klīniku aizsākās jau studiju laikā, kad 3. kursā studiju ietvaros gāju praksē. Dzirdes nozare šķita aizraujoša un interesanta. Vēlāk, kad paziņoju, ka pārvācos uz Daugavpili, Dina piedāvāja sadarboties, kas šķita lielisks piedāvājums, lai attīstītos specialitātē un dotu pienesumu sabiedrībai.

Kas Tev Tavā darbā sniedz gandarījumu❓

📢 Darbs Dinas Tanbergas dzirdes klīnikā ir dinamisks. Tas sniedz iespēju nemitīgi attīstīties. Jāsaka, ka, novēršot vai kompensējot dzirdes traucējumus, rezultāts ir faktiski tūlītējs, kas ļauj esošajā brīdī priecāties par paveikto darbu, aizejot mājās ir gandarījuma sajūta. Savukārt darbs ar bērniem liek nolaisties uz zemes, paskatīties uz pasauli citām acīm, dot mazajiem cilvēkiem iespēju uzlabot dzīves kvalitāti tagad un nākotnē.

Kas Tevi motivē❓

📢 Darbam motivāciju rodu rezultātā. Zinu, ka darbam vienmēr būs rezultāts – vairumā gadījumu tas ir pozitīvs un liek pacelties dažus centimetrus virs zemes, bet jāsaka, ka arī negatīvā pieredze liek apstāties un paskatīties uz savu darbu no malas. Tas dod stimulu mēģināt vēlreiz, zināt vairāk un darīt citādāk.

Kas Tevi aizrauj ārpus darba❓

📢 Ārpus audiologopēdijas pasaules dejoju tautas dejas. Ar deju atnāk papildus prieks, enerģija un atpūta no profesionālās vides. Man tā ir labākā atpūta, lai pēc tam ar joni varētu atgriezties ikdienas dzīvē.